piątek, 3 stycznia 2014

Prolog

   Piękna ... Mądra ... Zabawna .. Uczciwa .. Szczera .. Pomocna ... Kochająca ... Niewinna .. Nieśmiała ... Wrażliwa ... Ufająca ... Troskliwa ... Moralna ... Wierna ...Kochana ... Kreatywna ... Ciepła .. Czuła ... Słodka .. Naturalna ... - jednym słowem ideał.
   No, ale przecież ideały nie istnieją .. Co takiego w sobie skrywa? Jaka jest jej tajemnica? Jaka jest na prawdę ? Ma najpiękniejsze oczy i najszerszy uśmiech ze wszystkich. Mówią, że ten kto za dnia ma na ustach najszczerszy uśmiech, a oczy najpiękniejsze na świecie, w nocy, gdy już nikt nie może zobaczyć opowiada swoją historię, poduszce, skryta wśród mięciutkiej, dającej poczucie bezpieczeństwa pościeli, z daleka od okrutnej rzeczywistości ...


_____________________________________________________________
Prolog miśki <3
Przepraszam za zaniedbanie, ale bardzo mi sie przykro zrobiło, że nie było komentarzy które by mnie motywowały :C Wracam z głową pełną pomyśłów <3 

                                                                                                                 xoxo. Madzia

2 komentarze:

 1. Ooooo, zapowiada się ciekawie! :)
  Kiedy kolejny rozdział? Pamiętasz jeszcze o tym opowiadaniu?
  Weny, kochana!

  Przy okazji zapraszam Cię na mojego nowego bloga z tłumaczeniem FanFiction Laced - fanfiction-laced.blogspot.com. Mam nadzieję, że opowiadanie spodoba Ci się równie bardzo, jak spodobało się mi. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. http://minor-dalliance.blogspot.com/
  Nowy Jork jest położony na wybrzeżu Atlantyku, w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Składa się z pięciu dzielnic: Bronksu, Brooklynu, Queens, Staten Islands i Manhattanu - najdroższej dzielnicy z licznymi atrakcjami turystycznymi - gdzie mieszkają dwie najlepsze przyjaciółki.
  Clary i Jess.
  Obydwie uczęszczają do ostatniej klasy w prestiżowym liceum, w którym zawarły nie jedne więzi przyjaźni. Wiele czasu spędzają razem i dosyć często towarzyszy im chłopak Jess. Dużo rozmawiają, mają kłopoty nie tylko uczuciowe, a ich życie zostanie poddane ogromnej próbie i nie wiadomo czy wszystko wróci do normy.

  Serdecznie zapraszamy na naszego bloga. Jeśli ci się spodoba - zaobserwuj i skomentuj nasz rozdział, to wiele dla nas znaczy :)
  Pozdrawiamy i życzymy udanego wieczoru, Clary & Jess :)

  OdpowiedzUsuń